Firma MyAcc-Soft

Aplikacja AMT, została stworzona z inicjatywy właściciela firmy MyAcc-soft, uwielbiającego świat IT, który aktualnie świadczy również usługi doradztwa w zakresie cyberbezpieczeństwa.

CEO Krzysztof Skorzybut

0 LAT

Na rynku

Kilka słów o naszym AMT:
Aplikacja działa z wykorzystaniem przeglądarek, jest dostępna dla wszystkich pracowników. Mając dane o Systemach, Użytkownikach, Serwerach wykorzystujemy relacje między nimi i dzięki temu zbudowaliśmy moduły do zarządzania:
- Uprawnieniami (przełożony wnioskuje, biznes akceptuje, admin realizuje)
- Serwerami (admin prowadzi ewidencje począwszy od lokalizacji serwerowni aż po serwery i systemy)
- Zmianą (wraz z propozycjami zmian w sieci)
- Licencjami (których zużycie jest liczone wg. modułu pierwszego)
- Procesami i Ryzykiem (nadzorujesz ryzyka zmapowane na procesy, podejmujsze działania zaradcze)
- Incydentami (super rozwiązanie prowadzące użytkownika w kolejnych krokach obsługi incydentu)

Posiadamy proste licencjonowanie gdzie w ramach kontraktu:
- uzyskujesz licencję wieczystą do oprogramowania dla całej Grupy biznesowej
- uzyskujesz licencję ilościową na liczbę zarządzanych kont
- otrzymujesz dostęp do wszystkich ww. modułów
- realizujemy pełne wdrożenie na Twoim środowisku (minimum jeden serwer Windows)
- importujemy Twoje dane do AMT (listy użytkowników, systemów, serwerów)
- szkolimy Twojego administratora aplikacji
- wspierasz polskie firmy

- jeśli zamówisz wsparcie to zyskujesz:
a) dostęp do aktualizacji produktu, które pojawiają się prawie co miesiąc
b) wsparcie w utrzymaniu i rozwoju
c) w niektórych przypadkach możliwość wpływu na rozwój aplikacji


Skąd pomysł na AMT:
Pracujący w obszarach IT, IOD czy CyberBezpieczeństwa, czasem napotykają luki w zarządzaniu IT, które w dynamicznie rozwijającym się biznesie mogą być uciążliwe. Na przykład, jak wytłumaczyć biznesowi, że wnioski o uprawnienia do różnych systemów powinny być kierowane do różnych osób, a każdorazowo należy dokładnie opisać o jakie uprawnienia chodzi? W PBI często spotykamy się z zapisem, że za uprawnienia pracownika odpowiada jego przełożony. Absurd polega na tym, że historyczne uprawnienia pracownika pozostają aktywne, a ostatni przełożony ma obowiązek je odwołać w przypadku odejścia pracownika z firmy.


W dzisiejszych czasach istnieje wiele systemów typu IAM (Identity and Access Management) czy IDM (Identity Management), jednak pomimo tego, że są to dobre rozwiązania to w przypadku wielu firm są one zbyt rozbudowane. Małe i średnie przedsiębiorstwa nie zawsze potrzebują tak zaawansowanych narzędzi. Dlatego powstało AMT – narzędzie dedykowane dla firm potrzebujących łatwej ewidencji uprawnień, którą można zacząć ralizować w krótkim czasie od wdrożenia.

Warto zauważyć, że obecnie dużo mówi się o Incydentach i zarządzaniu zmianą, aby zapobiegać incydentom. Wszyscy wiedzą, że powinni być przygotowani na incydent, często mają nawet opracowane karty incydentu, ale brakuje im pomysłu, jak prawidłowo obsłużyć takie sytuacje. Podobnie jest ze zmianami w infrastrukturze czy procesach. Brak scentralizowanej bazy uniemożliwia wymianę informacji i jej prawidłowe zarządzanie. Kiedy pytamy administratora, dlaczego nie aktualizuje systemu czy aplikacji, często odpowiada, że nie wie, kto za nie odpowiada biznesowo i nie może samodzielnie wprowadzać aktualizacji, które mogą wpłynąć na usługę. Takie zarządzanie staje się frustrujące i prowadzi do powstawania wielu podatności.